Всі новиниДубенщина отримала 13 генераторів від міжнародних партнерів

Дубенщина отримала 13 генераторів від міжнародних партнерів

Тринадцять генераторів потужністю від 23 до 100 кВт надійшли на Дубенщину. Обладнання вдалося отримати завдяки співпраці Рівненської обласної та Дубенської районної військадміністрацій з Всесвітньою організацією охорони здоров’я. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

FB_IMG_1693476572510

Потужними генераторами будуть забезпечені заклади освіти, рятувальники та комунальники Дубенщини, розповіли в Дубенська районна державна адміністрація. Зокрема, направили їх комунальним підприємствам Дубна, Радивилова, Демидівки та Млинова. Також пристрої отримали пожежно-рятувальні загони Млинова, Радивилова та Демидівки, Мирогощанський коледж.

FB_IMG_1693476577625

FB_IMG_1693476570543

Наразі триває активна підготовка до опалювального сезону, тому генераторами комплектуються об’єкти критичної інфраструктури.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc