Всі новиниРівненські каноїсти продовжують перемагати на Чемпіонаті України

Рівненські каноїсти продовжують перемагати на Чемпіонаті України

У другий змагальний день чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів учні Рівненської ОШВСМ додали три нагороди в категорії молодь. 

Наш Микита Бруханський в байдарці-четвірці на дистанції 500 м став срібним призером та Катерина Безнюк в каное-одиночці і каное-четвірці на 500 м стала срібною та бронзовою призеркою відповідно. Тренують спортсменів Леонід Камлочук, Олександр Щипцов та Олександр Максимчук

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc