Регіон РівнеЖителі Рівненщини нарощують мільйонні борги за комунпослуги

Жителі Рівненщини нарощують мільйонні борги за комунпослуги

Це може негативно вплинути на підготовку до зими. В області триває підготовка до опалювального сезону. На сьогодні заплановані роботи на об’єктах ЖКГ виконані у середньому на 75%. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Як повідомили в Департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА ,підготовка до зими здійснюється за графіком. Проте залишається значною заборгованість населення за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

Нині жителі області боргують 742 млн грн: найбільше за теплопостачання – понад 300 млн, за електроенергію – 287,8 млн, за водопостачання та водовідведення – 154,1 млн грн.

– Низький рівень проплат може негативно вплинути на підготовку до зими, або ж на розрахунок із постачальником за спожитий природний газ. Адже оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств-надавачів відповідних послуг. Борги населення – це також невчасно придбане паливо, засоби для знезараження та очистки питної води, – прокоментував директор департаменту Володимир Пшеюк.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc