Регіон РівнеУ Дубенському районі сапери знищили два боєприпаси часів Другої світової війни

У Дубенському районі сапери знищили два боєприпаси часів Другої світової війни

09 серпня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області було знищено два артилерійських снарядів калібром 152 мм та 76 мм. Боєприпаси часів Другої світової війни були виявлені місцевим жителем поблизу села Вербень, Дубенського району.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

FB_IMG_1691654769360

Рятувальники Рівненщини закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час виявлення підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси.

FB_IMG_1691654776450

Про знахідки негайно повідомляйте Службу порятунку Рівненщини за номерами “101” або “112”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc