Всі новини"Кардинал-Рівне" розпочав підготовку до нового сезону

“Кардинал-Рівне” розпочав підготовку до нового сезону

Володар Кубку України з футзалу команда «Кардинал-Рівне» розпочала підготовку до нового сезону. Цього тижня команда приступила до втягуючих тренувань. Гравці займаються здебільшого біговою роботою в режимі щоденних одноразових тренувань.

Наразі всі гравці у хорошому гуморі і намагаються поступово відновити фізичні кондиції після відпустки. Наступного тижня команда розпочне більш інтенсивну роботу з м‘ячем. Також запланований перегляд в роботі вихованців юнацької команди.

Нагадаємо, за підсумком минулого сезону клуб остаточно припинив співпрацю з «Рівнестандартом». Тому, новий чемпіонат Екстраліги рівняни розпочнуть з історичною назвою «Кардинал-Рівне».

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc