Регіон РівнеНа Рівненщині горіла неексплуатуюча будівля

На Рівненщині горіла неексплуатуюча будівля

14 липня о 04:20 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу у неексплуатуючій будівлі в смт Рокитне Сарненського району Рокитнівської ТГ по вулиці Шевченка.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

На місце виклику було направлено бійців 10-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Рокитне.

Прибувши на місце події рятувальники побачили, що вогнем охоплено дах будівлі. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини .

Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття на площі 20 м.кв.

До ліквідації було залучено дві автоцистерни та вісім рятувальників. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc