Всі новиниТренер «Кардинал-Рівне» визнаний кращим в сезоні

Тренер «Кардинал-Рівне» визнаний кращим в сезоні

За підсумками голосування, у якому взяли участь представники дев’яти клубів VBET Екстраліги (участь у голосуванні традиційно не брав хмельницький «Сокіл»), найкращим тренером сезону, що минув, був визнаний наставник футзального клубу «Кардинал-Рівне» Олександр Бондар.

У сезоні 2022/2023 Олександр Бондар був граючим головним тренером нашої команди. Але завдяки його досвіду рівняни змогли провести найкращий сезон у своїй історії, здобувши бронзові медалі чемпіонату України серед команд VBET Екстраліги, а також завоювавши VBET Кубок України.

Зазначимо, що обидва досягнення перші в історії футзального клубу «Кардинал-Рівне».

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc