Всі новиниРівнянка здобула бронзу Діамантової ліги

Рівнянка здобула бронзу Діамантової ліги

Рівненська бігунка Наталія Кроль стала третьою на етапі Діамантової ліги.

Змагання проходили у Стокгольмі (Швеція).

Наша легкоатлеткафінішувала з результатом 2.01,56 на дистанції на 800 метрів.

Відзначимо, що це її перша нагорода Діамантової ліги у цьому сезоні.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc