Всі новиниРівненські регбісти треті на Чемпіонаті України

Рівненські регбісти треті на Чемпіонаті України

Регбійна команда ДЮСШ № 4 м. Рівне у Чемпіонаті України з регбіліг серед юнаків 2009-2010 р. н. посіла ІІІ місце призового п’ятдесталу.
Гоотували спортсменів до змагань тренери Юрій Ковалюк та Володимир Радчик.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc