Регіон РівнеДТП на Рівненщині: Травмувалося троє осіб

ДТП на Рівненщині: Травмувалося троє осіб

Автопригода сталася вчора, 22 травня, близько 19:45 на автодорозі між селами Серники та Вовчиці.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1684841481466

Встановлено, що водій автомобіля «Volkswagen Golf», 21-річний житель села Олександрове, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням, злетів у кювет, де врізався у дерево.

FB_IMG_1684841485788

Внаслідок ДТП водій та двоє пасажирів — 17-ти та 21-річний місцеві жителі, на щастя, отримали незначні травми та після надання меддопомоги були відпущені із лікарні

Крім того, як зафіксували медики, керманич мав ознаки алкогольного сп’яніння: прилад драгер показав 0,54 проміле. На 21-річного водія правоохоронці склади адмінматеріали за ст. 124 (ДТП) та 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).

Поліцейські застерігають водіїв усіх транспортних засобів суворо дотримуватися ПДР: не сідайте за кермо напідпитку, бережіть власне життя і здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc