18 травня у м. Рівне стартував чемпіонат України з маунтенбайку, де змагаються і учні комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради.
В перший день змагань у командній естафеті наші вихованці (МСУ Кривульська Аліна, КМС Радюк Павло – основний склад та КМС Волос Роман – змінний склад) вибороли бронзові медалі чемпіонату.
Тренуються спортсмени під керівництвом тренерів-викладачів з велоспорту Федорчука Вʼячеслава Олексійовича та Федорчука Олега Вʼячеславовича.
Рівняни вдало виступають на домашньому Чемпіонаті України
