Всі новиниРівненські патрульні деблокували водія, який опинився у пастці після ДТП

Рівненські патрульні деблокували водія, який опинився у пастці після ДТП

На автомобільній дорозі Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів сталася ДТП з травмованими. Під час руху в авто не спрацювала гальмівна система, що призвело до з’їзду з дороги у кювет.

На місці події патрульні виявили, що одного з травмованих заблокувало в авто, через що лікарі не могли надати йому допомогу.

Спільними зусиллями патрульні Олег Навратюк та Юлія Придюк деблокували чоловіка з транспортного засобу та передали медикам.

Інспектори забезпечили охорону місця події та викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Джерело: Патрульна поліція Рівненської області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc