Регіон РівнеНа Рівненщині свійський кінь впав у порожній двометровий септик

На Рівненщині свійський кінь впав у порожній двометровий септик

27 квітня співробітники пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС Рівненщини оперативно вирушили на порятунок свійського коня, котрий впав у порожній двометровий септик приватного господарства, що в селі Сергіївка Рівненського району.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

fb_img_1682669084178

fb_img_1682669091336

Самотужки люди тварину підняти не змогли. Тому викликали рятувальників.

fb_img_1682669088861

Бійці ДСНС за допомогою пожежних рукавів та рятувальних мотузок дістали тварину. Жодних травм кінь не отримав. Люди щиро подякували надзвичайникам за швидку допомогу та людяність.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc