Всі новиниЛучник з Рівненщини переміг на Всеукраїнській гімназіаді

Лучник з Рівненщини переміг на Всеукраїнській гімназіаді

У Львові визначили переможців V літньої Гімназіади України у стрільбі з лука. Ці змагання були першим етапом відбору для участі у Всесвітній гімназіаді, яка відбудеться у Ріо-де-Жанейро.
Рівненську область на змаганнях представляв учень Березнівського ліцею №2, який зумів вибороти беззаперечну перемогу в командному заліку серед хлопців. Вітаємо гордість нашої областіДмитра Фоміна та тренера Валентина Хавтуру.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc