Всі новиниПрацівники Рівненської АЕС відправили чотири автомобілі на Бахмут

Працівники Рівненської АЕС відправили чотири автомобілі на Бахмут

Рівненські атомники продовжують відраховувати щомісяця на користь ЗСУ не менше 3% від своїх окладів.

Так, у лютому зібрали понад 3 млн грн – придбали дрони, тепловізори, рації та автомобілі. А за березневі гроші – понад 2,8 млн грн – закупили 15 тепловізорів і квадрокоптер. Волонтери оперативно доставили все на передову для 61-го батальйону 104 бригада тероборони ЗСУ Рівненщина , де служать багато працівників Рівненської АЕС та мешканців міста-супутника.

Також за ці кошти придбали чотири автомобілі високої прохідності, три з яких слугуватимуть для виконання бойових завдань та один – для медичної допомоги, повідомляє пресслужба АЕС.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc