Всі новиниРівненська борчиня здобула медаль у Львові

Рівненська борчиня здобула медаль у Львові

У м. Львів відбувся ІХ-ий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука.
Вихованка рівненської ДЮСШ#5 Молотковець Оксана продемонструвала хорошу боротьбу, здобувши 3 перемоги над суперницями та виграла бронзову медаль змагань.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc