Всі новиниОчільник Рівненщини розповів про 24 лютого та перші дні війни

Очільник Рівненщини розповів про 24 лютого та перші дні війни

Вже о п’ятій ранку 24 лютого у Рівненській ОВА відбулась перша нарада. Прибули всі – заступники та увесь силовий блок. Почалася кропітлива робота, хто чим займається, розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Вже до обіду сформувалося відчуття, що все можемо. Перші кадри, перша позиція Президента та Уряду нас всіх згуртувала. І вже тоді ми всі зрозуміли, що точка неповернення пройдена і ми переможемо. 24 лютого почалося формування нації без комплексу меншовартості, нації переможців», – зазначив Віталій Коваль.

Після цього усі підрозділи Рівненської ОВА було переведено на цілодобовий режим роботи. Невдовзі почали прибувати ВПО. У цей же час на Рівненщині активно стали налагоджувати співпрацю з регіонами-партнерами.

«Буквально в перші дні наші регіони-побратими прийняли рішення про розрив із рф та виділили кошти для гуманітарної допомоги Україні, – зазначив Віталій Коваль. – Перший гуманітарний вантаж прибув вже 26 лютого. І це була відчутна підтримка – потужний жест з європейських країн, що вони з нами. З кожним днем ця допомога ставала якіснішою».

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc