Вихідними дзюдоїсти СК “Олімпійські надії” успішно змагалися за медалі на турнірі ”CHAMPION” у Львові.
Так, срібні медалі виграли Шах Микола та Петров Максим. Бронзу здобули Савчук Роман та Лисуха Анастасія.

Вихідними дзюдоїсти СК “Олімпійські надії” успішно змагалися за медалі на турнірі ”CHAMPION” у Львові.