Всі новиниРівненські дзюдоїсти виграли медалі у Львові

Рівненські дзюдоїсти виграли медалі у Львові

Вихідними дзюдоїсти СК “Олімпійські надії” успішно змагалися за медалі на турнірі ”CHAMPION” у Львові.

Так, срібні медалі виграли Шах Микола та Петров Максим. Бронзу здобули Савчук Роман та Лисуха Анастасія.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc