Всі новиниЖителя Рівненщини звільнили з російського полону, де він був понад 10 місяців

Жителя Рівненщини звільнили з російського полону, де він був понад 10 місяців

Сьогодні, 16 лютого додому з полону їдуть 100 наших воїнів та 1 цивільний. Серед звільнених сьогодні –  23-річний прикордонник Олександр Ляльович з Дубровиці, який понад 10 місяців не ступав на вільну землю… 

Про це повідомила у Фейсбуці регіональна координаторка з питань зниклих безвісти у Рівненській області Олена Хотенко.

Старший сержант Ляльович потрапив у полон до держави-агресора ще у квітні, захищаючи Маріуполь. На нашого героя вдома очікує сім’я, всі рідні та близькі.

“Серце стискається від радості за сім’ю Олександра та віри в те, що кожного нашого Захисника ми знайдемо – і вони повернуться до своїх рідних, до власних домівок. Скільки б на це не пішло сил та часу!”, – йдеться в дописі. 

Додамо, що серед сьогоднішніх звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ.

img_20230216_194542_279

94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з “Азовсталі”. Їх так довго чекали рідні. Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими активно працює, виконуючи важливу місію, пріоритетне завдання Президента – повернути додому всіх наших.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc