Всі новиниУ Рівному п'яний водій в'їхав у кіоск на ринку та втік

У Рівному п’яний водій в’їхав у кіоск на ринку та втік

Вчора ввечері 15 лютого у Рівному на ринку сталася дорожньо-транспортна пригода. Керманич в’їхав у кіоск, пошкодив холодильну камеру та втік.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Невдовзі, під час обстеження територій, прилеглих до напрямку руху транспортного засобу втікача, інспектори побачили чоловіка, схожого за описом. Він одразу ж повідомив, що дійсно створив дорожньо-транспортну пригоду і показав патрульним, де припаркував свій автомобіль Volkswagen Touareg.

Під час розмови з керманичем поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння і запропонували пройти огляд за допомогою газоаналізатора Драгер на місці та у медичному закладі. Водій відмовився.

На 28-річного рівнянина патрульні склали такі адмінматеріали:

  • постанова за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП;
  • протокол за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП;
  • протокол за ст. 124 ((Порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП) КУпАП;
  • протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc