Регіон РівнеЗ Гощі до Рівного повертають донорські рейси

З Гощі до Рівного повертають донорські рейси

Після місячної перерви у Гощі відновлюють централізований довіз донорів крові. 18 лютого заплановано третій виїзд у Рівне.

Про це інформує Гощанська селищна рада.

Всі бажаючі можуть заповнити форму та долучитися до ще одного фронту допомоги під час війни. Форма за посиланням.

  • Місткість автобуса – 30 місць.
  • Виїзд заплановано на 18 лютого.
  • Орієнтовний час виїзду – 08:30 від селищної ради в центрі Гощі.

Контрольний обдзвін всіх, хто заповнив анкету буде здійснюватися в п’ятницю, 17 лютого.

Рейс до Рівного відбудеться, якщо бажаючих здавати кров буде 10 та більше людей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc