Регіон РівнеНа Рівненщині медики вивели чоловіка зі стану клінічної смерті

На Рівненщині медики вивели чоловіка зі стану клінічної смерті

Вчора, 13 лютого у Вараську підстанцію ШМД чоловік привіз свого батька, який був без свідомості. Він розповів, що у 69-річного чоловіка гіпертонічна хвороба, батько нарікав на на нестерпні пекучі болі в ділянці серця.

Під час огляду пацієнта, він не дихав, серцебиття – відсутнє. Лікарі негайно приступила до серцево-легеневої реанімації. Вона тривала впродовж 32 хвилин. Медикам вдалося повернути пацієнта до життя. Відновилися дихання та серцева діяльність. Пацієнта транспортували до Вараської багатопрофільної лікарні.

Завдяки злагодженим та професійним діям лікаря Наталії Маковейчук та фельдшера Юлії Погуляник – чоловік повернувся до життя.

Джерело: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc