Всі новиниЧастина доби на Рівненщині пройде без відключення світла

Частина доби на Рівненщині пройде без відключення світла

Сьогодні, 9 лютого у першій половині, до 15 години на Рівненщині планують не вимикати електропостачання.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Попри збереження дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергосистемі країни, частиною якої є і енергосистема нашої області, доведені ліміти для ПрАТ «Рівнеобленерго» дозволяють пройти період з 10.00 ДО 15.00 без обмежень електропостачання.

Додамо, що З 15.00 відключення проводитимуться за оприлюдненими графіками.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc