Всі новиниНа Рівненщині затримали 22-річного збувача канабісу (ФОТО)

На Рівненщині затримали 22-річного збувача канабісу (ФОТО)

Протиправну діяльність 22-річного жителя села Варковичі оперативники задокументували 11 січня: зловмисник за тисячу гривень збув близько 10 грамів наркотичного засобу «канабіс», що і підтвердила відповідна експертиза. Вчора, 1 лютого його затримали під час чергового продажу наркотиків.

В будинку зловмисника поліцейські виявили понад 30 грамів сухої подрібненої речовини зеленого кольору, зовні схожої на наркотичну, пристрої для вживання наркотиків. Вилучене направлено до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для проведення відповідних експертиз.

22-річного жителя Дубенщини затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У рамках кримінального провадження поліцейські вилучили і грошові кошти, отримані під час збуту. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Відомо, що молодик раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Втім, за скоєне може провести за ґратами від шести до десяти років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc