Всі новиниУ Рівненському районі автівка збила чотирьох людей, які чекали маршрутку (ФОТО)

У Рівненському районі автівка збила чотирьох людей, які чекали маршрутку (ФОТО)

Вчора 31 січня у селі Ільпінь колишнього Здолбунівського району сталася дорожньо-транспортна пригода. 22-річний водій «Peugeot», житель села Глинськ, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням та, попередньо, внаслідок заносу автомобіля, допустив наїзд на людей, які на узбіччі чекали громадський транспорт. Потому легковик з’їхав у кювет.  

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Кермувальник, який за результатами огляду був тверезий, в автопригоді не постраждав. Натомість чотирьох потерпілих, серед яких матір із п’ятирічною дитиною, із різними травмами доставили до лікарні.

Слідчі відділення поліції №6 (м. Здолбунів) Рівненського РУП розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc