Всі новиниРівненські самбісти завоювали медалі Чемпіонату України

Рівненські самбісти завоювали медалі Чемпіонату України

Вихідними у Києві відбувся Чемпіонат України з бойового самбо. Вдало виступили на змаганнях і представники Рівненщини. Зокрема бійці СК “Скіф”.

Золоті медалі національної першості Виграли Давид Цупрук, Назарій Данлюк. Зі сріблом додому повернулся Ян Грабовський, Намет Джафаров, Олександр Шкіндер. Підготував бійців до змагань тренер Богдан Романович.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc