Всі новиниГромади Рівненщини отримали 50 генераторів

Громади Рівненщини отримали 50 генераторів

Білокриницька, Гощанська, Здолбунівська, Клесівська, Костопільська, Корецька, Острозька, Радивилівська, Рокитнівська та Сарненська громади отримали по 5 генераторів. А також 100 мотопил, таку ж кількість ледліхтарів, більше тисячі вогнегасників та 10 мотопомп.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Обладнання розподілили між комунальними підприємствами, закладами гуманітарної сфери громад. Його вдалося отримати завдяки проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Використовуватиметься воно для забезпечення життєдіяльності ТГ у зимовий період.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc