Всі новиниВ Острозі водійка збила 17-річну дівчину (ФОТО)

В Острозі водійка збила 17-річну дівчину (ФОТО)

Вчора, 20 жовтня в Острозі на проспекті Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода. 3-річна кермувальниця, мешканка села Грем’яче допустила наїзд на 17-річну дівчину, яка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. 

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що Унаслідок ДТП потерпілу госпіталізували до лікарні, де у неї попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забої.

За результатами огляду на місці події на алкотестері водійка була твереза. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочато досудове розслідування.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc