Всі новиниБіля Рівного п'яний водій зніс опору тролейбусних ліній (ФОТО)

Біля Рівного п’яний водій зніс опору тролейбусних ліній (ФОТО)

Сьогодні вранці, 16 жовтня на автодорозі Н-22 (Устилуг — Луцьк — Рівне), біля населеного пункту Обарів сталася дорожньо-транспортна пригода. 

Лейтенант патрульної поліції Рівненщини Тетяна Рачок повідомила для “Рівне Онлайн”, що на щастя обійшлося без травмованих.

Керманич керуючи автомобілем BMW X5, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не дотримався безпечної швидкості руху, як наслідок здійснив наїзд на опору тролейбусних ліній, цим самим пошкодивши її, а також транспорний засіб водія зазнав механічних пошкоджень.

Під час спілкування із водієм, інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння.

Результат огляду 31-річного водія на стан вмісту алкоголю в крові – 0,63 проміле.

На керманича охоронці порядку склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування автомобілем в стані сп’яніння), ст.124 ( Порушення ПДР, що спричинило пошкодження автомобіля), а також винесли постанову за ч.1 ст.126 (відсутній поліс страхування) КУпАП.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc