Всі новиниВступну кампанію до закладів профтехосвіти на Рівненщині продовжено

Вступну кампанію до закладів профтехосвіти на Рівненщині продовжено

Зазвичай МОН продовжувало вступну кампанію до профтехів до 1 жовтня. Однак цьогоріч через масштабну збройну агресію росії українські вступники мають багато перешкод для вчасного подання документів. Для того, щоб молодь Рівненщини мала можливість здобути професійну освіту, донабір на вільні місця триватиме на місяць довше – до 1 листопада.

Нагадаємо, що профтех-мережа Рівненщини складається із 19 закладів. Цьогоріч найпопулярнішими професіями в області стали: тракторист-електрик, електрогазозварювальник, кухар-кондитер, а також будівельники. Навчання проходить в очному форматі, але подекуди з використанням дистанційних технологій.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc