Всі новиниІсторичний день для рівненського футболу: "Верес" зіграв з "Рухом" на стадіоні Авангард

Історичний день для рівненського футболу: “Верес” зіграв з “Рухом” на стадіоні Авангард

Сьогодні, 30 вересня – історичний день для рівненського футболу. Вперше “Верес”, попри війну, зіграв на рідному стадіоні “Авангард” з львівським рухом. Це перший офіційний матч прем’єр-ліги на Авангарді з 1995 року та перший офіційний матч на цьому стадіоні за останні п’ять років. Червоно-чорні зіграли 2:2 проти Руху. 

Перший гол забив Віталій Дахновський, а другий – Дмитро Кльоц.

Додамо, що сьогодні  Народний клуб Верес долучився до ініціативи «Трибуна героїв». На матч гравці команди  вийшли у спеціальних футболках поверх ігрової форми.

Також клуб пожертвував 100 тисяч гривень до благодійного фонду «Трибуна Героїв». Фонд, нагадаємо, створили українські вболівальникистворений для системної фінансової підтримки сімей загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України.

Матч проходив без глядачів, але біля ТРЦ “Злата Плаза” для вболівальників облаштували фан-зону для перегляду футболу. Сотні рівнян та гостей нашого міста, справжня “червоно-чорна сім’я” підтримували “Верес”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc