Всі новиниНа Рівненщині планують створити Центр іпотерапії (ФОТО)

На Рівненщині планують створити Центр іпотерапії (ФОТО)

Мова йде про Мирогощанський іподром. Його планують виставити на аукціон Прозоро. Тут уже функціонує Центр реабілітації для військових та дітей. Після приватизації іподром має стати точкою росту кінного спорту та розвитку іпотерапії.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Наразі проєкт перебуває на стадії написання бізнес-плану. Очільник Рівненщини зпрошує усіх інвесторів, благодійників, меценатів, бізнесменів до співпраці. А також всіх тих, хто любить коней і готовий підтримати такий соціальний проєкт.

Нагадаємо, крім рівненських тут перебувають коні з Київської, Сумської, Луганської, Донецької областей. З початку війни Мирогощанський іподром прийняв більше 40 релокованих тварин.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc