Всі новиниУ Рівному міграційники примусово повернули нелегалку до росії

У Рівному міграційники примусово повернули нелегалку до росії

Ще 7 червня 2022 року 22-річна росіянка мала повернутися на свою батьківщину, проте далі продовжувала перебувати у Рівному. Сьогодні, 18 серпня працівники міграційної служби та міграційної поліції супроводили нелегалку до пункту пропуску державного кордону  «Шегині», аби та покинула територію України. Відтепер перетинати кордон України їй заборонено на найближчі три роки.

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що спершу дівчина жила в Одесі, проте з часом переїхала до Рівного. Тут вона винаймала житло та перебивалася тимчасовими заробітками.

Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» працівники МВ УДМС в Рівненській області прийняли рішення про примусове повернення громадянки росії в країну походження.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc