Всі новиниНікуди не зник: Що відбувається з COVID-19 у Рівному

Нікуди не зник: Що відбувається з COVID-19 у Рівному

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну багато людей жартували, що COVID-19 зник. Проте, це не зовсім так. У Рівному захворюваність на коронавірус зростає. Тільки за минулий тиждень до медзакладів Рівненської міської ради надійшло на лікування 49 нових осіб, хворих на COVID-19. А це на 36% більше ніж двома тижнями раніше.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Наразі 95 рівнян отримують лікування від коронавірусної інфекції в міських лікувальних закладах. За останній місяць до КНП «Центральна міська лікарня» РМР госпіталізували 31 хворого на COVID-19, із яких 20 – рівняни. Серед ліжок, виділених для лікування пацієнтів із коронавірусом, зайняті наразі 13. Чотири пацієнтів підключено до кисню.

На жаль, є летальні випадки внаслідок COVID-19. За минулий тиждень від ускладнень коронавірусу померло дві людини, серед яких один рівнянин.

Нагадаємо, що на Рівненщині знову активно розпочинається вакцинальна кампанія з COVID-19. Наразі на Рівненщині є в достатній кількості вакцини “Pfizer” і CoronaVac. Бустерну дозу проводять “Pfizer”. Вона відрізняється тим, що вона є розведеною. Це спрощує логістику та введення самого препарату. А також вона зберігається не чотири тижнів, а десять.

Щеплення від COVID-19 можна зробити в усіх медзакладах Рівненської області.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc