Сьогодні у Рівненському обласному перинатальному центрі народилася трійня. Одна дівчинка і двоє хлопчиків.
Про це повідомили на сторінці медичного закладу у Фейсбук.
Щасливою матусею стала жінка з Вараша. Вона та немовлята почуваються добре.

Сьогодні у Рівненському обласному перинатальному центрі народилася трійня. Одна дівчинка і двоє хлопчиків.
Про це повідомили на сторінці медичного закладу у Фейсбук.
Щасливою матусею стала жінка з Вараша. Вона та немовлята почуваються добре.