Всі новиниЕкстренка Рівненщини отримає нові реанімобілі

Екстренка Рівненщини отримає нові реанімобілі

Перше авто уже в дорозі на Рівненщину. Реанімобілі закупили в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської. Загалом 24 транспортних засоби, крім Рівненської, поїдуть ще у шість областей України. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Реанімобілі обладнані всім необхідним, щоб швидко й безпечно доправити тяжкопоранених до лікарні.

Зокрема:

  • кисневими балонами,
  • кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами і апаратами штучної вентиляції легень.

До слова, збір коштів на реанімобілі триває на фандрейзинговій платформі UNITED24. Долучитися може кожен охочий.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc