Всі новиниНа Рівненщині тривають жнива

На Рівненщині тривають жнива

Жнива-2022 тривають, у полях області працює близько 3,3 тисяч комбайнів. На Рівненщині завершили молотити горох та озимий ячмінь. Плануємо по всіх категоріях господарств зібрати 195,4 тисяч гектарів ранніх зернових культур, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах – 74,2 тисяч гектарів. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Загалом обмолочено 25% площ посівів ранніх зернових та зібрано 207,5 тис тонн зерна нового врожаю:

  • озимої пшениці обмолочено 26 тис. га, намолочено 119,5 тис. тонн зерна;
  • ярого ячменю обмолочено 12,4 тис. га, намолочено 45,4 тис. тонн зерна;
  • озимого жита обмолочено 2,1 тис. га, намолочено 5,8 тис. тонн зерна;
  • вівса обмолочено 1,5 тис. га , намолочено 3,8 тис. тонн зерна.

Крім того, триває збирання озимого ріпаку. Обмолочено 16 тис. га, намолочено 51,21 тис тонн зерна.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc