Всі новиниНімецькі волонтери подарували автомобіль "швидкої" одній із лікарень Рівненщини

Німецькі волонтери подарували автомобіль “швидкої” одній із лікарень Рівненщини

Рівненський центр екстреної медичної допомоги отримав ще один автомобіль «швидкої». Його подарували волонтери з Німеччини Kristian та Oksana Theodorus Johannes Neitzke з Церква “Благодать”.

У пресслужбі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги додали, що нова автівка після постановки на реєстрацію вирушить у Клесів. Там, працівники Клесівської підстанції ШМД, використовуватимуть її для доїзду до пацієнтів та госпіталізації хворих.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc