Всі новиниДТП на Рівненщині: дев'ятирічний хлопчик на самокаті в'їхав у мікроавтобус (ФОТО)

ДТП на Рівненщині: дев’ятирічний хлопчик на самокаті в’їхав у мікроавтобус (ФОТО)

Вчора, 14 червня у селі Здовбиця сталася дорожньо-транспортна пригода. Дев’ятирічний хлопчик, виїжджаючи на самокаті із другорядної дороги на головну, не впевнившись, що це безпечно, в’їхав у бік мікроавтобуса марки «Renault Master».

Про це інформує Поліція Рівненської області.

23-річний водій на місце аварії викликав поліцейських та медиків. Результат освідування на вміст алкоголю в крові кермувальника мікроавтобуса – він був тверезий.

Внаслідок ДТП у дитини – відкритий перелом обох кісток ноги. Хлопчика доставили до Рівненської обласної дитячої лікарні.

Наразі триває досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.

Правоохоронці звертаються до батьків провести роз’яснювальну бесіду із дітьми щодо правил безпечної поведінки на дорозі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc