Всі новиниНа Рівненщині сталося понад сто дорожньо-транспортних пригод через нетверезих водіїв

На Рівненщині сталося понад сто дорожньо-транспортних пригод через нетверезих водіїв

За п’ять місяців 2022 року на Рівненщині трапилось 140 дорожньо-транспортних пригод через перебування водіїв у нетверезому стані. З них 10 ДТП з травмованими, в яких травмувалась 21 людина.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Так, за травень патрульні на Рівненщині виявили 78 керманичів, які сіли за кермо у стані сп’яніння. Три з них — повторно протягом року.

У Сарнах за цей же місяць склали 21 адміністративний матеріал за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Відповідальність за таке правопорушення передбачає накладення штрафу у розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc