Всі новиниНа Рівненщині піротехніки знищили боєприпас часів Другої світової війни

На Рівненщині піротехніки знищили боєприпас часів Другої світової війни

09 червня на Дубенщині піротехніки обласного управління ДСНС знищили боєприпас часів Другої світової війни.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Рятувальники Рівненщини закликають громадян бути максимально обережними при виявленні підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси часів війни. При виявленні ВНП негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області “101” або “112”.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc