Всі новиниCOVID-19 не зник: на Рівненщині продовжили карантин

COVID-19 не зник: на Рівненщині продовжили карантин

Сьогодні під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС було прийнято рішення продовжити карантин-COVID-19 на Рівненщині до 31 серпня.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, що на період дії воєнного стану рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 не встановлюються. Водночас і громадянам, і бізнесу слід дотримувати протиепідемічних заходів для недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Не варто забувати і про можливість вакцинуватися від цього недугу. В разі чого заклади охорони здоров’я області готові до можливих спалахів захворювання.

Нині жартують, що коронавірус «злякався війни і втік». На жаль, це не так. Хоча рівень захворювання у літній період суттєво зменшився. Минулого тижня зареєстровано 28 підтверджених випадків COVID-19. На жаль, двоє осіб старшого віку із Рівного і Корця померли (вакциновані не були).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc