Всі новиниЗдолбунівський інклюзивно-ресурсний центр відновлює свою роботу

Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр відновлює свою роботу

З 1 червня – відновлюється робота Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру.

Про це повідомив міський голова Здолбунова Владислав Сухляк.

З метою вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до ЗДО, шкіл та спецзакладів, та надання їм надання психологічної підтримки та корекційно-розвиткових послуг, з 1 червня Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр відновлює свою очно-дистанційну форму роботи на базі ЗОШ №4.

З усіма батьками підопічних, працівники закладу зв’яжуться особисто.

Також вихованці Здолбунівського інклюзивно – ресурсного центру отримали памперси та засоби гігієни від проєкту Мріємо та діємо.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc