Всі новиниНа Рівненщині дві ворожі ракети влучили у об'єкт військової інфраструктури 

На Рівненщині дві ворожі ракети влучили у об’єкт військової інфраструктури 

Сьогодні по території Рівненщини завдано ракетний удар. Дві ворожі ракети влучили в об’єкт військової інфраструктури. 

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Особисто виїхав на місце події, адже це об’єкт військової інфраструктури. Подробиці розголошувати не будемо. Загиблих немає, шестеро людей постраждали. Їм надана допомога у медзакладах області. Стан постраждалих – стабільний, – розповів Віталій Коваль. 

Очільник Рівненщини відвідав постраждалих від ракетних ударів в одному з медзакладів області.

– Більшість почуваються добре. Настрій хороший. Хочуть якнайшвидше повернутися додому, – додав Віталій Коваль. 

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль закликав мешканців області утриматися від масових заходів протягом наступних 24 годин у зв’язку з загрозою повторних ракетних ударів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc