Всі новиниСамовільно "виросла" база відпочинку: на Рівненщині прокуратура вимагає повернути державі землю

Самовільно “виросла” база відпочинку: на Рівненщині прокуратура вимагає повернути державі землю

Рівненська окружна прокуратура звернулась до господарського суду Рівненської області з позовом в інтересах держави в особі Олександрійської сільської ради до приватного товариства про розірвання договорів оренди земельної ділянки та водного об’єкту, їх повернення, а також знесення самовільно побудованих будівель.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Так, встановлено, що у 2012 році райдержадміністрацією передано в оренду на 49 років приватному товариству майже 90 га земель водного фонду, для рибогосподарських потреб.

Проте орендар, в порушення умов договору, звів на вказаній ділянці базу відпочинку, порушивши при цьому ще ряд заборон. Зокрема, забудував прибережну смугу та облаштував пляж в охоронній зоні газопроводу. Крім того, усі будівлі на земельній ділянці зведені без жодних дозвільних документів.

Зважаючи на ці обставини прокуратура і звернулась до суду.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc