Всі новиниУ Рівному вітали дефлімпійську чемпіонку Катерину Шепелюк (ФОТО)

У Рівному вітали дефлімпійську чемпіонку Катерину Шепелюк (ФОТО)

Рівнянка, дзюдоїстка Катерина Шепелюк, яка виступала у складі збірної України на Дефлімпіаді-2021 (Бразилія), привезла додому дві золотих медалі. Блискучий результат Катерина та її тренер Михайло Романкевич, у першу чергу, присвячують українським захисникам як символ подяки за мужність та віри у те, що перемога буде за Україною.

Про це інформує Рівненська міська рада.

– І спортсменка, і її тренер, без перебільшення, герої! За цим золотом стоїть щоденна титанічна робота, сотні випробувань на міжнародних аренах. Звісно, влада міста підтримає наших спортсменів матеріально. Адже ми віримо, що у Катерини та її тренера попереду ще багато нових перемог! – розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віталій Андрощук.

Нагадаємо, що для Катерини Шепелюк це вже не перші Дефлімпійські ігри. У Туреччині вона виборола бронзу.

Рівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Спортсменка з Рівненщини виборола друге золото на XXIV літніх Дефлімпійських іграх

А у 2021 Катерина стала чемпіонкою світу з дзюдо у ваговій категорії до 63 кг та чемпіонкою світу у командному заліку серед жінок серед спортсменів із порушеннями слуху в м. Версаль (Франція).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc