Всі новиниНа Рівненщині відновлюється проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині відновлюється проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

В області відновлюється проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Із 32 громад буде обрано 10. Основна мета ініціативи – зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях.

Про це інформує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

У рамках «ГОВЕРЛИ» надаватиметься, зокрема, технічна допомога територіальним громадам, навчання для адміністраторів та керівників громад.

Головам ТГ Рівненщини слід звернути увагу на те, що заявки приймаються до 30 травня на адресу [email protected]. Громади, які вже подали заявку на участь у лютому, запросять підтвердити її актуальність.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc