Всі новиниНа Рівненщині двох чоловіків викрили на крадіжці двоколісного (ФОТО)

На Рівненщині двох чоловіків викрили на крадіжці двоколісного (ФОТО)

Близько 13 години до поліцейського офіцера Клеванської територіальної громади звернувся житель села Суськ та повідомив, що доки він був у магазині в селищі Оржів — хтось вкрав його велосипед.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Поліцейський офіцер Клеванської ТГ оперативно встановив, що до злочину можуть бути причетні двоє місцевих жителів. Як з’ясувалося, близько 12 години, поки потерпілий пішов за покупками, вони підійшли до магазину та забрали велосипед, який стояв біля будівлі. Після скоєного одразу збули двоколісного жителю села Бронники за 500 гривень, горілку та їжу.

За фактом таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану, слідчі відділення №1 (м. Рівне) Рівненського РУП розпочали досудове розслідування за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Викрадений велосипед вилучили.

У рамках кримінального провадження слідчі встановлюють роль кожного із них у скоєній крадіжці, а також перевіряють на причетність до інших, аналогічних злочинів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc