Всі новиниНа Рівненщину переїхав 21 спортивний кінь (ФОТО)

На Рівненщину переїхав 21 спортивний кінь (ФОТО)

На Рівненщину переїхав 21 спортивний кінь. Сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відвідав Мирогощанський іподром, де прийняли тварин. Тут крім рівненських живуть коні з Київської, Сумської, Луганської областей. Також працівники утримують четверо шотландських поні. Можуть прийняти в «сім‘ю» ще понад 20 коней.

Про це начальник РОВА повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Для них на іподромі створені хороші умови. Належне харчування, місця для прогулянок і тренувань. У планах – створити центр іпотерапії. В ньому будуть проводити психологічну реабілітацію для дітей, переселенців, військових.

Іподром на Рівненщині – один із трьох в Україні. Важливо розвивати підприємство і попри воєнний час перетворити у майбутньому на потужний центр розвитку кінного спорту.

Також в планах залучення європейських коштів і грантових програм. Очільник Рівненщини дав відповідне доручення голові Дубенської РВА. Іподром може стати меккою кінного туризму, щоб люди звідусюди могли приїжджати і контактувати з тваринами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc