Всі новиниСтрашна ДТП: очільник Рівненщини відвідав потерпілих, які лежать в лікарні

Страшна ДТП: очільник Рівненщини відвідав потерпілих, які лежать в лікарні

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відвідав потерпілих в страшній ДТП, які лежать в Рівненській обласній лікарні. Нагадає, у вівторок на трасі Київ-Чоп сталася аварія, в якій загинуло 26 осіб, 12 – травмованих. 

Страшна ДТП на Рівненщині: кількість загиблих зросла (ФОТО/ВІДЕО)

Про це Віталій Коваль повідомив у своєму телеграм-каналі.

17-річний Вадим, один із тих, хто постраждав найбільше. Він отримав 60% опіків, намагаючись врятувати свою маму. Але, на жаль, з його родини залишилися лише тітка і хресний.

Вадим сам з Чернігова, навчається на другому курсі за професією кухар-кондитер. Його планують перевезти на лікування закордон. Наразі триває робота з виготовленням всіх необхідних документів.

Хлопець обов’язково одужає і повернеться в рідний Чернігів. А в майбутньому – відкриє і власну кондитерську. Тримаємо за нього кулаки.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc